Spoštovani,

zahvaljujem se vsem otrokom, učencem, staršem in zaposlenim v zavodu OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas za sodelovanje v dobrodelni akciji “Deželak Junak 24”.

Lani smo zbrali več kot 4.500€, letos skoraj polovico zneska, a le-ta je enako srčen in navdihujoč kot lani.

HVALA ZARES IZ SRCA, DA VAM JE MAR.

Vaša solidarnost in empatija sta pokazatelja resnične moči naše skupnosti. Vsak prispevek ima pomemben vpliv, da junak s svojim kolesarjenjem spreminja svet na bolje in prispeva k oblikovanju svetlejše prihodnosti za mnoge male in mlade.

Hvala vsem, ki ste vsak po svojih zmožnostih, omogočili, da smo tudi gorenje vaščani del mozaika tiste vsote zbranih sredstev, ki ga je v petek, 7.6.2024, popoldne na tablo zapisala ekipa Mihe Deželaka.

Ob tej priložnosti se zahvaljujem tudi vsem prostovoljcem in organizatorjem, ki so s svojim trudom omogočili izvedbo dogodka na igrišču naše šole. Vaša pripravljenost in samoiniciativnost sta ključna za dosego naših skupnih ciljev.

Hvala za kolesarjenje ob Deželaku, hvala za izjemne plakate in transparente, za čudovite nastope, hvala za vaša topla srca in hvala tebi, Dragi Miha.

S spoštovanjem,
Nataša Grom

Fotografije si lahko ogledate v fotogaleriji